Matbaa ve baskı çağımızın en önemli teknolojik gelişimidir. Fakat, teknoloji ve gelişen dünya sayesinde baskı teknolojisi her an ilerlemekte yeniliklerle buluşmaktadır. İşte, bu noktada çağa ayak uyduran, kendini geliştiren, yeniliklere açık olan basım tesisleri ilerlemekte müşterilerine iyi hizmet vermektedir. Çağ, bilgi çağıdır ve bunu iyi kavramak çok önemlidir.
Matbaalar sayesinde karanlıklar açılmış ve gelişim başlamıştır. Dünyamız, basılı olan kitaplar ve evraklar sayesinde geçmişinin bir noktasına kadar bilgi sahibidir. Ülkemizde gelişim gösteren matbaa teknolojisi kısa bir zaman öncesine kadar el hakimiyeti ile yapılmaktaydı. Harfler teker teker yan yana getiriliyor ve baskıya giriliyordu. Kalıpların ağırlığı nedeni ile baskı esnasında kağıtlar yırtılıyordu. İşte, tam da bu nedenle matbaa bir sanat olarak kabul ediliyor ve iyi ustalar çıraklık sistemi ile eğitim veriyorlardı. Bugün, üniversitelerde bölümleri olan matbaa teknolojisi usta çırak eğitimi ile yapılan bir zanaattir. İşte, bu eski ustalardan bu sanatı öğrenen kişiler piyasada çok ender bulunurlar. Bursa basım olarak biz, ustalarımızdan öğrendiğimiz bu sanatı her geçen gün gelişen teknoloji ile bir araya getiriyoruz.
Teknolojiyi takip etmek, gelişime ayak uydurmak, belirli dönemlerde eğitimler almak bizim çalışma felsefemizdedir. Ne kadar gelişir ve öğrenirsek o oranda sizlere daha faydalı olmaktayız. Bunun bilincinde olarak çalışmaya ve gelişmeye uğraşıyoruz.
İş hayatında fark yaratmak için, her zaman rakiplerinizden 1 adım içinde olmak zorundasınız. Bu nedenle, tasarımdan, baskıya hatta teslimata kadar eğitimli ve çalışkan bir kadroyla olağanüstü çalışmalısınız. Hiçbir zaman, müşteriyi aldatmamalı, dürüst bir çizgide kaliteli işler yapmalısınız. Fark yaratmanın başlıca nedeni, dürüst ve çalışkan olmaktır. Bursa ofset olarak bizler, 15 yıllık tecrübemizle dürüst çalışma ilkelerimizle sizinle birlikteyiz.
Kitap, dergi, broşür, katalog, kartvizit gibi binlerce hizmetin içinde gelişen bir yapı ile çalışmak koordinasyon, güç ve ilkeler istemektedir. İşte, bu nedenlerden dolayı Bursa Ofset geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuştur. Geniş bir portföyle çalışmak size estetik, grafik tasarım ve piyasa şartlarını da öğretir. Bu nedenle size gelen ve basım işini hiç bilmeyen müşterilerinizi doğru yönde yönlendirirsiniz.
Neden Bursa basım derseniz, ilkeli çalışma, güçlü ve bilgili çalışanlar ile biz sektörde çözüm ortağınızız. 10 yıllık deneyimimizle sizleri de aramızda görmekten zevk duyarız.