BİZLER HER İHTİYACA UYGUN YARATICI FİKİRLER ÜRETİRİZ.

Tanıtım hizmetlerimizin interaktif platformdaki yansıması olarak adlandırabileceğimiz web sitesi tasarımı, hedefi tüm dünyadaki internet kullanıcıları olan , farklı, estetik, amaca hizmet eden interaktif tanıtım aracıdır.

Özellikle firmalara elektronik ortamda tanıtım ve sunum olanakları sağlamak amacıyla görsel tasarımlar ile interaktif özellikleri birlikte sunmayı hedefleyen tasarımlar oluşturmak firmamızın temel hizmetlerindendir.
Sadece bir web sitesi sahibi olmayı değil, iyi bir web sitesi sahibi olmayı hedeflemenizi öneririz. Web sitenizden bir beklentiniz varsa (ki olmalı), mutlaka ve öncelikle bir web stratejiniz olmalı.

Daha Fazla Bilgi Al
İletişim

Bilinen en eski reklam yöntemlerinden biridir kartvizit. Küçük olsun büyük olsun kullanmayan işletme yoktur. Cebinizde çok rahat bir şekilde taşınabileceği ve maliyetlerinin uygun olması sebebiyle olmazsa olmazlardandır.

Fakat günümüzde bunada gerekli önem ve değer verilmemektedir. “Altı üstü kartvizit işte!”dememek gerekir.

Kartvizitin hem grafiksel hemde içeriksel olarak profesyonel hazırlanması gerekmektedir. İnce detayları hesaplanarak, kurumunuzun kimliğine en iyi şekilde temsil etmelidir.

Daha Fazla Bilgi Al
İletişim

Kurum kimliğinizi en etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için katalog tasarımı önemli yer tutmaktadır. Tasarımların firma konseptini ansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınız ve etkileyici olması açısından çok önemlidir.. Katalog tasarımının önemine değinmek gerekirse, iyi bir tasarıma sahip bir çalışmanın size her zaman geri dönüşü olması adına üzerinde durulması gereken bir konudur. Hizmet verdiğiniz sektöre, başka bir deyişle amacına uygun olarak hazırlanan bir katalog her zaman işlerinizde kolaylık sağladığı gibi sunumunuzu güçlendirmek adına yararlı olacaktır. Kurumsal Kimlik Tasarımı ile fark yaratır.

Daha Fazla Bilgi Al
İletişim

İşimizde Uzmanız: Google Adwords Reklam uzmanlarımız ile reklamlarınızın yönetimini yapıyoruz, sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Anahtar kelimelerin seçimi ve Google AdWords sisteminde bunların tanıtılması uzmanlık ve dikkat isteyen bir iştir. Çok ince detaylar söz konusudur. “Bursa restaurant” için reklamınızı verirsiniz, sonra bir de bakarsınız ki “bursa hurda” yazınca da siz geliyorsunuz! Biz bunlara fırsat vermeyiz, boşa para ödemenize izin vermeyiz. Doğru anahtar kelimeleri buluruz ve onları doğru bir şekilde sisteme işleriz.
Reklamlarınızı sürekli takip ederiz ve proaktif bir şekilde anlık müdahalelerimizi yaparız.
Müşterilerimizin; verdiğimiz reklamlar sayesinde yeni işler almalarını duymak, bizleri çok sevindirir. Bizi tercih eden müşterilerimizin başarılı olmalarını sağlamak için, tüm gücümüzle ve keyifle çalışırız.
Dürüst ve özenli çalışırız. Kısa süreli değil, uzun süreli birliktelikleri severiz.
En son teknolojileri takip ederiz, eğitimlerini alırız ve onları gerçek yaşama adapte etmek için çalışırız. İlk olmak isteriz. Müşterilerimizin bu ilkleri yaşamasını isteriz.
Doğru hedefe etkili atışlar yapmak için bize ulaşın.

Daha Fazla Bilgi Al
İletişim

İşinizi riske atmayın,doğru adımlarla ilerleyin!

KURUMSAL KİMLİK

Broşür Tasarımı

Müşterilerimize profesyonel broşür tasarımlarını, piyasanın çok daha altında fiyatlara sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Biliyoruz ki, fiyatları düşürmenin yolu çok çalışmaktan, hızlı ve kaliteli hizmetten geçiyor. Ekibimiz alanında tecrübeli grafikerlerden, akademik kariyeri olan reklamcılardan ve metin yazarlarından oluşuyor. Matbaacılıkta ve reklamcılıktaki tecrübemiz sayesinde günümüz koşullarına ayak uydurmayı öğrendik.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizitiniz ticari nüfus cüzdanınızdır!
Kartvizit kurumsal imajınızı yansıtan en önemli araçlardan biridir. Nasıl ki görüntüsüne özen göstermeyen, dakik olmayan bir insan güven uyandırmazsa, özensiz ve karışık bir kartvizit de insanların zihninde aynı şeyleri uyandırır. Bu nedenle kartvizit hazırlanırken, sade, anlaşılabilir ve kurum imajını yansıtan nitelikte olmasına dikkat edilmelidir. Kartvizit tasarım bizim işimiz!

Antetli Kağıt

Antetli kağıtlar kurum yada kuruluşların kimliği niteliğindedir. Bu sebepten dolayı da antetli kağıt tasarımlarının üzerinde hassasiyetle durulmalıdır. Antetli kağıt (başlıklı kağıt), kurum logo ve iletişim bilgileri gibi kurum kimliğini üzerinde yansıtan ve firmanın tüm yazışmalarında kullandığı kurumsal kimlik öğelerinden biridir. Yazışmalarınızda kullanacağınız antetli kağıtların görseli uygun ve işe yarar bilgilerin olması gerekmektedir.

Biz İşinize Yardımcı Olmak İçin Buradayız!

Yaratıcı Fikirler,Hızlı Çözümler

BİZE ULAŞIN