Biz Kimiz?

ESM Bilgisayar ,Büyük,Orta ve Küçük ölçekli firmaların sürekli değişen Bilgisayar Sistemleri ihtiyaçlarını karşılayarak, her türlü çevre birimleri satışını yapmakta, satış sonrası desteğini vermektedir. Günlük çözümlerden ziyade, geleceğe yönelik ve geniş bir vizyonla planlanan kalıcı yatırımların kurumsal verimlilik bakımından önemini bilmekte ve bu bilinçle bilişim çözümlerini müşterilerimize sunmaktayız. ESM Bilgisayar kendi alanında uzmanlaşmış profesyonel teknik ekibiyle, bilgisayar sistemlerinizde oluşacak problemlere yerinde ve zamanında müdahaleler yaparak, olası problemleri en az zararla atlatmanıza yardımcı olmaktadır. Firmanız için önem taşıyan bilgilerin yedeklenmesi, yedeklerin ihtiyaç halinde yüklenmesi, kaybolan bilgilerinizin kurtarılması, yerinde teknik servis hizmeti,sunucu çözümleri,Kablosuz-Kablolu network altyapı çözümleri, notebook tamiri,VDSL,GHSDSL, ADSL kurulum v.b hizmetlerimizi siz değerli iş ortaklarımızın isteği doğrultusunda vermekteyiz.

Kuruluş Amacımız

ESM Bilgisayar, Bursa ve Türkiyenin Her Bölgesinde bulunan ciddi teknik servis hizmet sektöründe ki açığın farkında olup,Bu açığı kapatma anlamında uzman bir kadro ile oluşturulmuş ekiptir.Firma olarak temel Müşteri Memnuniyet Yasasını kendine ilke edinen ve bu kurallar çercevesinde hareket eden kurum gücüne + değerler katarak devam etmektedir.

Misyon-Vizyon

Misyon : Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve memnuniyet ile müşterilerin ilk tercihi olarak,müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Vizyon : Çağımızın koşullarına uyumlu çözümler ile ileriye yol alırken Müşteri Memnuniyetini,Hizmet Kalitesini yüksek tutup,Bizimle çalışanların güvenini,memnuniyetini,saygısını maksimum düzeye çıkarmaktır.

" En büyük zaferimiz düşmemek değil, düştüğümüz zaman ayağa kalkmamızdır. "

Bizi seçmelisiniz, çünkü işimizi iyi biliyoruz…

0
Mutlu Müşteri
0
Bilişim Danışmanlık Hizmeti
0
Destek Verilen Aktif Müşteri

Biz İşinize Yardımcı Olmak İçin Buradayız!

Yaratıcı Fikirler,Hızlı Çözümler

BİZE ULAŞIN